3D Kirpik

Nihal Candan Beauty Center


3D İpek Kirpik ile Daha da Doğal!

3D ipek kirpik bayanları hep hayalini kurduğu uzun ve dolgun kirpiklerin sahibi yapıyor. Kirpikleriniz uzun görünsün diye kat kat rimel sürmenize artık gerek kalmayacak. Birçok kadın uzun ve dolgun kirpikler için kalıcı bir çözüm yolu arayışına girerken 3D ipek kirpik bu çözüm yolunu en güzel şekilde sizlere sunuyor. Üstelik yapay bir görünüm ile değil gayet doğal bir görünümle…

3D İpek Kirpik Yöntemi İçin Ön Hazırlık Gerekir Mi?

İpek kirpik yöntemi uygulanmadan önce yapılması gereken birtakım işlemler söz konusu olmaktadır. Bunlardan ilki işlem öncesi yüzünüzde hiçbir şekilde makyajın olmamasıdır. Sonrasında ise yüzünüzün sabun yardımı ile temizlenip yağlı bir tabakadan arınmış olması gerekir ki 3D ipek kirpik, yapıştırıcı yardımı ile kirpik diplerinize uygulanacağı için bu şarttır. Ayrıca bu işlemin iki gün öncesinde kirpiklerinize herhangi bir uygulama da yapılmamış olmalıdır.

3D İpek Kirpik İle İlgili En Çok Merak Edilen Nedir!

3D ipek kirpik işlemi ile ilgili en çok merak edilen şey doğal kirpiklere bir zararı olup olmadığıdır ki bu konuda içinizin rahat olabileceğini söyleyebiliriz. Çünkü bu işlemin doğru bir uygulama ile doğal kirpiklerinize herhangi bir zararı olmayacaktır.

Kişiye özel tek tek işlem yapılmaktadır.Sadece kişiye özel olarak ta kirpik boyu ayarlanmaktadır.Sadece İpek Kirpik Fiyatları 220.00 TL , 3D İpek Kirpik ise 360.00 TL olarak kampanya dahilindedir.

3D ipek kirpik uygulaması ile ilgili merak edilen daha birçok soru olabilir bu soruların cevaplarını 0212 230 01 91 yada 0850 840 7 891 numarasından bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.