Ayak Spa

Nihal Candan Beauty Center


Ayak Spa Nedir?

Spa kelimesi yabancı kökenli bir kelimedir ve insanlar tarafından masaj anlamına geldiği düşünülmektedir. Oysa ‘Sudan gelen sağlık’ kelimelerinin kısaltması olan spa doğal bir şekilde vücuda yapılan bakım olarak uygulanmaktadır. Spa vücudun her alanında uygulanabilmektedir. Ayak spa olarak da uygulaması yapılabilen bu işlem doğal bir şekillerde ellerde oluşan yara, çatlak, kuruma sorununa çözüm olmaktadır. Tabii ki burada bahsedilen su saf su değildir. Spa esnasında özel karışımlar ve bakım kürü katkılı sular ile ellerde sağlıklı bir görünüm sağlanmaya çalışılır.

Ayak Spa Nasıl Yapılır?

Ayaklarınızın daha bakımlı ve uzun süre aynı tazelikte görünmesini istiyorsanız sizi güzellik merkezimizdeki eşsiz ayak spa deneyimine davet ediyoruz. Hazırladığımız özel bakım kürlerimiz ile ellerinizi suyun doğal mucizesine bırakırken aynı zamanda daha uzun süre kullanabileceğiniz sağlıklı ellere de kavuşmuş olacaksınız. Dilediğiniz her türlü bakımın uygulandığı merkezimizde sizler için sunulan çeşitli kampanyalardan haberdar olmak için web sitemizi ziyaret ediniz.

Ayak Spa Fiyatları

Güzellik merkezimize uğramadan bakım yaptırmayınız. Merkezimizde ayak spa, el spa, her türlü vücut masajının uygulandığı deneyimli ve güler yüzlü kadromuz ile sizleri uygun fiyatlara sağlıklı görünüme kavuşturmak için hazırız. Bizlerle iletişime geçmek isterseniz 0212 230 01 91 yada 0850 840 7 891 numaralı iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilir, dilediğiniz bakım için randevu alabilirsiniz. Merkezimiz randevu sistemi ile çalıştığından bekleme süreniz olmayacaktır.