Balyaj

Nihal Candan Beauty Center


Balyaj Nedir?

Saçlarınızın aynı renkte olmasından sıkıldıysanız onları daha havalı gösterecek bir fikrimiz var. Balyaj ile saçlarınızda çok daha farklı bir hava ve görünüm yakalamanız mümkündür. Ana renk ya da dilediğin iz başka bir taban rengi üzerine yapılan her balyajda saçlarınızın daha uzun süre parlak ve canlı kalması için çabalamaktayız. Saçlarınızı daha sağlıklı ve daha renkli görmek için acele edin.

Balyajda Saç Yıpranır Mı?

Balyaj işlemi esnasında bazen iki kez saçlarınızı boyatmanız gerekebilir. İşte bu noktada saçlar farklı farklı ısı işlemine maruz kalacağından önemle alınmazsa kısa sürede yıpranmaya başlayacaktır. Oysa biz saç boyama esnasında kullanmış olduğumuz bitkisel boya ve bakım kürlerimiz ile saçlarınızı sanki boyanmamışçasına sağlıklı görmeniz için uğraşmaktayız. Saçların her boyadan sonra kaybettiği keratini onlara tekrar yüklemek için uyguladığımız boya kürkleri boya esnasında istisnasız herkese uygulanacaktır. Balyajın tamamlanmasından sonra saçlarınızdaki yumuşaksı dokunuşu hissedebilir, eskisinden daha parlak olan saçlarınızı havalı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Balyaj Sonrası Bakım

Saç Balyaj işleminden sonra saçlarınıza kısa süren bakımlar yaptırarak uzun süre aynı renkte kalmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için işleminizi yaptırdığınız esnada sizlere sunacağımız kampanyalarımıza göz atarak bir sonraki bakım için randevu alabilirsiniz. Eğer saçlarınızdaki doğal rengi korumak için bakım yaptırmak istiyorsanız bizlere 0212 230 01 91 numaralı hattımızdan ulaşmanız mümkün olacaktır.