Dip Boya

Nihal Candan Beauty Center


Dip Boya Uygulaması

Yaş itibariyle özellikle saçlarında beyaz miktarı çok olan bayanlar, saçlarını sık sık boyatmak zorunda kalırlar. Çoğu zaman genetik sebeplerden ötürü erken yaşta beyazlaşmaya başlayan saçlar sebebiyle özellikle bayanlar kendilerini kötü ve yaşlanmış hissederler. Saçlarındaki o beyaz tellerden bir an önce kurtulmak isterler. Bunun içinde kısa sürede uzayan saçlarının tamamını boyayıp bütün saçı yıpratmak yerine sadece beyaz saçların göründüğü yer olan dipleri dip boya ile boyatıp bu dertten kurtulabilirler.

Saç Rengine Göre Dip Boya Seçimi

Gelişen teknoloji sayesinde güzellik ürünleri de hem daha sağlıklı hem de daha çok çeşitli olmaya başladı. Bu durumda en çok bayanların işine yaradı diyebiliriz. Dilediği her renkte saç boyası bulabilen bayanlar artık sınır tanımıyor. Mordan, griye, lacivertten, pembeye kadar çeşit çeşit renk skalasını artık sokağa çıktığınız zaman bile rahatlıkla bulabilirsiniz. Sizde kendi saç renginize en uygun tonda bir dip boya renginde karar kılarak merkezimize başvurabilirsiniz.

Ten Rengine Göre Dip Boya Seçimi

Çok açık tenli bayanlar saçlarını koyu renklere boyadıklarında olduklarından daha da soluk gözüküyorlar. Ya da tam tersi çok koyu ten rengine sahip bayanlarda sarı ve karamel tonlarındaki saç renkleri çok çiğ kalmakla birlikte kötü de bir görünüm sergileyebiliyorlar. Saçınız ten renginiz ve dilediğiniz renkte bir dip boyası yapmak için merkezimize randevu alarak başvurabilirsiniz..