Epilasyon

Nihal Candan Beauty Center


Soğuk Üflemeli Epilasyon Nedir?

Öncelikle cilt soğutulur. Bölgedeki kıl kökü hedef alınarak atış yapılır. Yapılan atış neticesinde cilt yüzeyindeki kıl kökleri yok edilir. Bütün vücüt epilasyon süresi bu muazzam teknolojik epilasyon sistemi sayesinde 30 dakikaya kadar inmektedir. Jel ve jilet kullanılmadan yapılan bu tedavi neticesinde etkin ve güvenli bir lazer epilasyon amaçlanır.

Yeni nesil IPL teknolojisine sahip olan cihazlarımız ile daha etkin enerji üretimi sağlanır. Sağlanan etkin enerji üretimi ile yapılan uygulamalar neticesinde performans kaybı gözlenmez. Uygulamalar sonuç alıcı, etkin ve hızlıdır. Etkin soğutma teknolojisine sahip cihazlar ile cilt etkin soğutulur ve cildin zarar görmesi engellenir.

Lazer Epilasyon Merkezi miz Nişantaşı’nda

Güzellik merkezimizde soğuk üflemeli epilasyon uzmanlarımız tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için bizimle 0212 230 01 91 numaralı telefonumuzdan irtibat sağlayabilir, güzellik merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.Lazer Epilasyon Fiyatları için çağrı merkezimizi arayabilir,lazer epilasyon kampanya larımız hakkında bilgi alabilirsiniz.