Kalıcı Oje

Nihal Candan Beauty Center


Kalıcı Oje İle Doğallık

İnsanlar artık tamamen doğallıktan yanadır. Çoğu zaman sürülen bir oje bile size doğallıktan uzak bir görüntü sunabilir. Ama özellikle el bakımında önemli bir yer tutan ojenin tırnaklarınıza hem bakım yaptığı hem de hoş bir görüntü oluşturduğu açıktır. O zaman ojelerinizi sürekli değiştirmek yerine kalıcı oje uygulaması ile daha bakımlı ve güzel görünen tırnaklara uzun süre sahip olmanız mümkündür.Bu işlemi kalıcı kılan hem kullanıla ürünler hemde sabitleme için kullanılan cihazdır.

Kalıcı Oje Nasıl Uygulanır?

Tırnaklarınızın çok daha hoş ve sağlıklı görünmesi için uygulamakta olduğumuz kalıcı oje setler halinde yapılan bir bakım kürü dür. İlk olarak el bakımınız yapılır ve sonrasında özel malzemeler kullanılarak hazırlanan besleyici ojelerimiz tırnaklarınıza uygulanır. Bu uygulama esnasında herhangi bir acı, ağrı yanma ya da kaşıntı hissetmezsiniz. Ayrıca ojelerin uzun süre kalmaları durumunda ortaya çıkan vitamin kaybı durumu da kalıcı ojeler ile ortadan kalkacaktır. Kalıcı uygulamalardan önce uygulamakta olduğumuz vitamin desteği bakımımız ile ojeleriniz tırnaklarınızın vitamin değerlerini koruyacak, çok daha sağlıklı tırnaklar ortaya çıkararak sizlere sağlıklı bir kullanım sunacaktır.

Kalıcı Oje Ne Kadar Süre Kullanılır?

Tırnaklarınızın uzama süresine kalıcı oje uygulaması 2 ile 4 hafta arasında tırnaklarınızı renklendirmektedir. Aslında bu ojelerin kullanım süresi rengi atmadığı sürece devam eder, ama zamanla uzayan tırnaklar diplerdeki tırnak rengini ortaya çıkaracağından ojenin silinmesi ve yeniden uygulama yapılması gerekir. Bunun için gerekli olan solüsyon da yine kurumumuzda mevcuttur.Kalıcı Oje Yapan Yerler diye merak ederseniz karşınızda bizi bulacaksınız.Kalıcı oje fırsat ve kampanyalarımızdan faydalanmak ve kalici oje fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 840 7 891 yada 0212 230 01 91 numaraları hattan bizlere ulaşabilirsiniz.