Kaş Tasarım

Nihal Candan Beauty Center


Kaş Tasarım İle İfadenizi Değiştirin!

Kaşlar yüz ifadesini oldukça etkileyen en önemli etkenlerden biridir. Birçok bayan içinde kaşlar ve kaşların şekli çok önem arz etmektedir. Kaşlarda ki tek bir telin bile uzunluğu, kısalığı kaşın duruşu yüz ifadesinin değişimi için oldukça etkilidir. Bunun içinde kaşların kişinin yüz şekline göre ideal bir biçimde olması çok etkilidir.Uygulanan kaş kontürü ile kaş dizayn ile bakışlarınıza çekicilik katın.

Kaş Dizaynı İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kaşın yüz ifadesini çok değiştirdiğinden bahsetmiştik. Kaş dizayn yaparken bunun yanı sıra dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biride kişiye özel dizayn yapılmasıdır. Her yüz şeklinin tolere edebileceği tasarım şekli farklıdır. Kaş tasarımı yaparken de dikkat edilmesi gereken birçok unsur vardır. Bunlar içinde en önemlileri; kişinin yaşı, cinsiyeti, yüz şekli, kaş rengi, iki kaşın arasındaki mesafe, gözün yapısı, dudak ve gözün uzunluğu dikkate alınarak bir kaş tasarlanmalıdır.

Kaş Dizaynında Kalıcılık Süresini Artırmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Kaş dizayn yapıldıktan sonra en önemli unsurlardan biri de bu vakit darlığında tasarımın mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmasıdır. Bu yüzden kaş tasarlamadan önce kaşın etrafı temizlenir ve çeşitli epilasyon yöntemleri ile kaşın tasarımının kalıcılık süresi artırılır. Daha sonra ise kaşın seyrek olan kısımları tasarıma 3d kıl tekniği yani Microblading Kıl Tekniği kullanılarak daha kalıcı görünüm sağlanır.

kullanırak . Gölgelendirme yapılır ve kaş doldurulur. Eğer kişi kalıcı makyaj uygulaması ile kaş tasarımı yaptırmak isterse, bu işlemle birlikte kaş tasarımının kalıcılığı yaklaşık olarak 8 ay kadar uzatılmış olunur.

Kaş Tasarım Merkezi olan Nihal Candan Beuaty Center ı ziyaret edebilir.Kaş Dizayn Merkezi mizde;

Kıl Tekniği,Kalıcı Makyaj Kaş Uygulaması,Doğal Kaş Kontürü,Doğal Görünümlü Kaş Kontörü yapılmaktadır.

En iyi Kaş Kontürü yapan yer diye merak ediyorsanız Şişli Nişantaşındaki merkezimizi ziyaret edebilir yada 0850 840 7 891 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz.