Manikür ve Pedikür

Nihal Candan Beauty Center


Manikür ve Pedikür Uygulamaları

Manikür ellerde tırnak diplerinde biriken etlerin koparılmadan alınması için yapılan bir uygulamadır. Tırnak diplerinde bulunan kılcal damarlara dokunulmadan yapılmalı ve kesinlikle hijyenik bir ortamda yapılmalıdır. Tırnak kenarları derinden kesilirse kılcal damarlarda kanama olacağı, az kesilirse de manikürün uygulaması eksik olacağından uzman ellerde tam anlamıyla yapılmalıdır. Kanama olduğu sırada maniküre tamamen son verilmelidir. Çünkü bundan sonra devam etmek için zorlamak daha fazla zarar verecek, kanamanın artmasına neden olacaktır.Aynı işlem biliyorsunuz ki ayaklarımızda uygulanan Pedikür için de geçerlidir.Yaz aylarında ve çıkışında topuklarda oluşan çatlaklar çirkin bir görünü sağlamaktadır.Eller kadar ayaklarda önem taşır.Kim sert görünen topuklar ve bakımsız tırnaklar ister ki !Tamamen ağrısız ve acısız seanslarımıza katılmak için randevu alınız.

Manikür Kaç Dakika Sürer?

Manikür uygulamalarında tırnak kenarları tam sınırdan kesilmelidir. Aksi takdirde kesilme ortaya çıkar ve en büyük tehlike olan sarılık ihtimali artacaktır. Bunun önlenmesi kullanılan malzemelerin Sterilizasyonu ile mümkündür. Temizlenmeden kullanılan her malzeme size olumsuz bir hastalık olarak geri dönecektir. Manikürün uygulanma süresi randevu aldığınız takdirde yarım saati aşmaz. Üstelik alanında uzman personelimiz sayesinde ağrısız ve acısız bir uygulama hissi yaşarsınız.

Manikür Uygulamaları Fiyatı

Manikür kurumumuzda uygulanan bakım türlerinden bir tanesidir. Manikür ve Pedikür ile el spa, tırnak bakım, el bakım gibi işlemlerin de olduğu merkezimiz 0212 230 01 91 yada 0850 840 7 891 numaralı iletişim numarası ile randevu alarak kolaylıkla gelebileceğiniz bir yerdir. Dilediğiniz zamana uygun randevular ile uygun fiyatlarımızdan yararlanabilir, dilerseniz manikür pedikür fırsatları ile hem daha kaliteli hem de daha uygun fiyatlı olarak işleminizi yaptırabilirsiniz.