Saç Kesimi

Nihal Candan Beauty Center


Kesim Modelleri

Saçlarınızdan sıkıldıysanız ya da farklı modeller arıyorsanız kendinizi saç kesimi için bir güzellik merkezinde bulmanız oldukça doğaldır. Hemen her bayanın başına gelebilecek olan bu durum uzman eller sayesinde tam bir eğlenceye dönüşebilir. Saçlarınız dilediğinizce bir saç kesimi ile yeni bir görüntüye kavuşturulduğunda kendinizi yenilenmiş ve canlanmış hissedeceksiniz. Bazen kısa kestirmek için korktuğunuz saçlarınızı bazen de uzatmamak için sık sık kestirmek isteyebilir, ruh halinize göre yeni bir değişim başlatabilirsiniz.

Deneyimli Ellerde Kesim

Saç kestirmek için gittiğiniz her kuaför size istediğiniz modeli sunamaz. Bu nedenle deneyimli ellerin bulunduğu güzellik merkezimize uğrayarak karar vermenizi öneririz. Dilediğiniz her türlü saç kesim modeli nin uygulandığı kurumumuzdan çıkarken yepyeni bir saça kavuşmuş olacaksınız. İstediğiniz her türlü kuaförlük işlemi ve cilt bakımının yer aldığı merkezimizde saçlarınızı kestirdikten sonra bakımlarla canlandırmak da oldukça uygun olacaktır.

Saç Kesimi Sonrası Uygun Bakımlar

Saçlar yalnızca saç kesim ile canlanmaz ya da yenilenmez. Saçlarınıza gerçek bir canlılık kazandırmak istiyorsanız saç bakımlarımıza göz atarak daha dolgun ve daha parlak saçlara sahip olabilirsiniz. Her saç düzenli aralıklarla kaybettiği keratini bakım sayesinde kazanırsa aslında onlarla çok da fazla ilgilenmenizi istemeyeceklerdir. Bunun için kuaför bölümümüzde uygulanan keratin bakımlarımızı uygulatmak ve daha sağlıklı saçlara sahip olmak için 0212 230 01 91 yada 0850 840 7 891 numaralı iletişim hattımızı arayabilir, web sitemizi ziyaret ederek randevu alabilirsiniz. Zamanınızı harcamadan kısa sürede işlemlerinizin tamamlanması için randevu almayı unutmayın.